2013 Tülbent oya modelleri ve resimleri

Tülbentlere en çok yakışan oyalar boncuklu tülbent oyalarıdır. Çok sayıda bayan bunun aksini düşünebilir. Ancak tülbentler boncuklar ile başarılı bir şekilde hareketlendirilebiliyor. Ayrıca yıkandıklarında ekstra bir ütü işlemine gerek kalmıyor. Tülbentlerde çok daha şirin bir görünüm yakalamak istiyorsanız siz de bu oyalardan yana tercih kılabilirsiniz.

Eğer ağır iğne oyası modellerinden ziyade boncuklu oyaları tercih etmek için bir gerekçe daha arıyorsanız size 2013’ün takı modasını işaret edebiliriz. Bu yıl takılarda boncuklu modeller moda.
2013 boncuklu tulbent oyalari uWW 2013 Boncuklu tülbent oya Modelleri ve Resimleri2013 boncuklu tülbent oyaları

Tülbentler ile muhtemel bir uyum örneği sergileyebilecek olan bu oya modelleri sizin de beğeninizi kazanmaya aday. Mekik oyaları da günlük kullanım için ideal olabilecek modellere sahip. Ancak renk açısından boncuklu oyaların çok daha zengin bir alternatif sunduğunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.
tulbent oyalari xWw 2013 Boncuklu tülbent oya Modelleri ve Resimleri
tülbent oyaları
Üzüm ve çiçek motifleri ise hem kolay oluşturulabilen hem de çok şık duran motifler arasında yer alıyor. Bu motifler bol miktarda boncuk kullanmanıza da müsait. Alışılagelmiş modellerden ziyade farklı ve yeni tasarımlar oluşturmak için marifetlerinizi sergilemeniz yeterli olacaktır.
tulbent oya modelleri OuY 2013 Boncuklu tülbent oya Modelleri ve Resimleritülbent oya modelleri

boncuklu tulbent oyasi ornekleri XHX 2013 Boncuklu tülbent oya Modelleri ve Resimleriboncuklu tülbent oyası örnekleri

Benzer Yazılar
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.