2013 Gelinlik modelleri

tesettür gelinlik modelleri
Gelіnlіk ѕeçimi sırasında gеnişlik özünlü gelіnlіğі atmak іstеrіz. bіlіnmeуen trendler 2013 Gelinlik Modеllеrі seçimi уaрarken komрetаn kіşіlеrіn fikirlеrindеn yararlanmakta avantaj vаrdır. Yıllarсa hауаlіnі kurduğunuz bu geceуi рrоblemsiz atlatabilmеk uğrunа muhаkkаk fazla unѕuru delіk önündе bulundurmalısınız.

Her şeyden önce vücut tipinizi tanımalı ona göre en uygun modelleri denemelisiniz. Bazen başkasında görüp beğendiğimiz modeller ya da katologlarda göz kamaştıran gelinlikler kendimiz giydiğimizde istediğimiz götüntüyü oluşturmaz. Aklınızdaki beğendiğimiz modelleri deneyerek işe başlayabilirsiniz. 2013 gelinlik modellerinde son yılların modası balık modeller göze çarpıyor.

Straplez ya da askılı olarak kullanabileceğiniz bu modeller diz üstünden ya da bacağınız üst bölgesinden bollaşan hoş bir etek yapısına sahiptir. Özellikle uzun boylu, narin fizikli gelin adaylarına mutlaka bu modelleri denemelerini öneriyoruz. Kumaş olarak dantel, güpür ve düz tül kumaşları tercih edebilirsiniz. Kumaş seçiminde gelinliğin modeli göz önünde bulundurulmalıdır. Prense model gelinliklerin de bu yıl modası devam etmektedir. Bel bölgesinden bollaşan kabarık etek yapısıyla adı gibi prenses gelinler yaratan bu modeller oldukça gösterişlidir. Straplez dudak yakalı prenses model bir gelinlikle kendinizi o gece dünyanın en güzel insanı olarak hissedeceksiniz.

2013 gelinlik modellerinde tek askılı modeller kullanılmaya devam ediyor. Pronovias, Rosa Clara, Vera Wang, Simone Carvalli, Lazaro, Alvina Valenta, Aire gibi dünyaca ünlü gelinlik markalarının 2013 gelinlik modellerinde daha birçoklarının yanında bahsettiğimiz bu modelleri görebilirsiniz. Gösterişli bir gelin olmayı tercih eden gelin adayları için ışıltılı, taşlı ve işlemeli gelinlik modelleri de tasarlanmıştır. Badgley Mischka’nın dar, askılı ışıltılı modeli oldukça şık durmaktadır. 2013 gelinlik modellerine göz atmadan kararınızı vermeyin.

Benzer Yazılar
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.